دانلود نرم افزار

 

 دانلود نرم افزار و افزایش سرعت دانلود تا ۵۰۰ برابر

فرهنگی اجتماعی خانواده به نقل از لرد دانلود: در حقیقت برجستگی این ابزار دانلود، زمانی بیشتر به چشم می آید که قصد داشته باشید میزان زیادی از اطلاعات را دانلود کنید، زیرا این نرم افزار با سرعت بسیار بالایی فایل های مورد نظر شما را دانلود خواهد کرد.

نرم افزار GetGo Download Manager ابزاری فوق العاده کامل و غنی از امکاناتی است که می تواند تمامی خواسته های کاربران را جواب گو باشد. این ابزار قابلیت های بیشماری دارد. اولین و مهم ترین خصوصیت این دانلود منیجر، رایگان بودن آن است که دیگر به هیچ گونه کرک یا فایل جداگانه ای نیاز نداشته و پس از نصب هم به راحتی قابل استفاده خواهد بود. قابلیت های معمول که در اکثر نرم افزارهای مشابه هم وجود دارد در GetGo Download Manager هم گنجانده شده است. سازگاری با مرورگرهای رایج از جمله نسخه های مختلف IE و Mozilla Firefox ، سرعت بالا در دریافت فایل ها از طریق تکه تکه کردن فایل برای دریافت سریعتر، امکان Pause زدن چند باره در طول دانلود یک فایل، قابلیت زمان بندی دانلود ها و چندین و چند قابلیت دیگر که معمول با کمی تغییرات در اکثر نرم افزارها قابل مشاهده خواهند بود.

اما این ابزار قابلیت های مهمی هم دارد، از جمله این که می توان به سادگی از سایت هایی نظیر YouTube، Myspace، Google Video، MetaCafe، DailyMotion، iFilm/Spike، Vimeo کار دانلود را به سادگی انجام داد. این سایت ها، نوعی سرور به اشتراک گذاری فایل های صوتی و تصویری می باشند که معمولا به صورت آنلاین فایل های صوتی و تصویری را اجرا می نمایند. قابلیت دانلود دسته ای فایل ها به سادگی، امکان ذخیره سازی فایل ها تا ۲ گیگابایت یا بالاتر، محیط کاربری جذاب به همراه چندین پوسته زیبا، استفاده بسیار آسان از نرم افزار که نکته مهمی در بین کاربران به شمار می رود و چندین و چند قابلیت دیگر که مطمئنا کاربران می توانند در طول استفاده از GetGo Download Manager به آن پی ببرند.

قابلیت های کلیدی نرم افزار GetGo Download Manager:

- استفاده بسیار آسان از نرم افزار

- افزایش سرعت دانلود تا ۵۰۰ برابر

- قابلیت Pause چندباره در طول دانلود فایل ها

- قابلیت دانلود از سایت های نمایش آنلاین ویدئوها

- امکان دانلود فایل های حجیم حتی بیش از ۲ گیگابایت

- هماهنگی با اینترنت اکسپلورر و فایرفاکس

- امکان دانلود دسته ای فایل ها

- امکان زمانبندی برای دانلودها

- وجود چندین پوسته ساده اما زیبا

- پشتیبانی از تمامی پروتوکل های رایج

- دانلود آسان از یوتیوب و فیس بوک و…

- پیش نمایش از تصاویر دریافتی

- سازگار با نسخه های مختلف ویندوز

- امکان ادامه دانلود دانلودهای شکسته و ناتمام

- و …

حجم: 5.54MB  

 نرم افزار  GetGo Download Manager


تصاوير جديد زيباسازی وبلاگ , سايت پيچك » بخش تصاوير زيباسازی » سری ششم www.pichak.net كليك كنيد

 

 

شما جهت دیدن فایلهای ویدئویی در اینترنت نیاز به نرم افزار فلش دارید. این نرم افزار بسیار کم حجم و راحت نسب می شود. توجه داشته باشید در هنگام نصب  Mozilla Firfox را ببندید. در غیر این صورت با پیغام خطا مواجه می شوید

نرم افزار Flash.Player.v11.1

                                                       دانلود...

 

فرهنگی اجتماعی خانواده معراج

/ 0 نظر / 13 بازدید