الگوی نادرست

تصاویر جدید زیباسازی وبلاگ , سایت پیچک » بخش تصاویر زیباسازی » سری ششم www.pichak.net کلیک کنیدفرهنگی اجتماعی خانواده - عروس جوانی به عنوان شام برای شوهر تازه دامادش، سوسیس درست می کرد. اما پیش ازآنکه سوسیس را برای سرخ کردن داخل ماهی تابه بگذارد، سرو تهش را با چاقو می زد!  وقتی شوهرش دلیل این کار را از او پرسید ، تازه عروس جواب داد که مادرش، سوسیس را همیشه به همین صورت سرخ می کرده است.                                                                  

بعدها که عروس و داماد در خانه ی مادر زن میهمان بودند و با همین غذا از آنها پذیرایی شد، تازه داماد این موضوع را با مادر زن در میان گذاشت وعلت را جویا شد. مادر زن شانه ای بالا انداخت و گفت که مادر خودش هم همیشه همین روش را برای سرخ کردن سوسیس به کار می برده.

بالاخره تازه داماد، این سوال  را با مادر بزرگ همسرش در میان گذاشت مادر بزرگ بد گمان به تازه داماد زل زد و جواب داد: چون ماهی تابه ی من کوچک است و سوسیس درسته در آن جای نمی گیرد.

نتیجه:

الگوها ی زندگی تان را با دقت انتخاب کنید!  

فرهنگی اجتماعی خانواده معراج        

/ 4 نظر / 12 بازدید
حیدری

مثال خوبیست

حیدری

مثال خوبیست

مهدی

سلام شاید بتوان گفت که درصد بالایی از افرادی که در جامعه به سمت انحراف رفته اند دلیلش توجه نکردن به همین نکته است

سلام خسته نباشید براتون آرزوی سال خوب همراه موفقیت دارم.مثال جالبی بودو قابل تامل.ضمنا متاسفانه نتونستم عیدی که میگفتم تقدیمتون کنم,فکر کنم با این همه تاخیر باید دوباره از اول شروع کنم«خیلی دعا بفرمایید«